Eskişehir Yasal Dedektiflik

0 543 810 19 81 0 222 230 19 81

Özel dedektif, araştırma talep eden taraf ve kendisi arasında bir sözleşme yaparak yine araştırma talep eden ve kendisi olmak üzere toplanan veriler ve delilleri avukatı veya yargı haricinde 3. şahıslarla paylaşmamak adına mutabakat imzalamış olur.Aynı sözleşmede konunun içeriği,bir özel dedektiften ne talep edildiği,araştırma süresinin ne kadar olduğu ve ücretlendirme gibi bilgiler yer almaktadır.Araştırma süresinin başlamasıyla beraber doğru bir planlama ile konu ele alınarak araştırmaya yön verilmektedir.Araştırma süresinin sona ermesi ile birlikte elde edilen veriler araştırma talep eden tarafa detaylı bir rapor halinde sunulur.

Özel dedektiflik ücretleri yapılacak işin konusuna,gün sayısına ve buna benzer durumlar esas alınarak değişiklik göstermektedir.Özel dedektif tutmak istiyorsanız bir dedektiflik bürosuna giderek ve konu hakkındaki detayları görüşerek doğru bir fiyatlandırma alabilirsiniz.

Bir özel dedektifin toplamış olduğu tüm veriler konunun muhattabı kişiler arasında 1.derece kan bağı olmak şartı ile bu kişiler arasında gizlilik söz konusu olmadığından delil niteliği taşımaktadır.

Pill Digital