Eskişehir Yasal Dedektiflik

0 543 810 19 81 0 222 230 19 81

Danışmanlık, gelecekte artı ya da eksi sonuçlar doğurabilecek kararları almadan önce işin profesyonelinden konu ile ilgili alınan rapora verilen isimdir. Profesyoneller belli kararları bir anlık düşünceyle değil geleceği görerek, sorgulayarak alırlar. Bir kimse veya şirket her konuda her şeyi bilemeyeceği için her alan kendi yetkin danışmanlarını yaratır. Örneğin basın danışmanları ya da yatırım danışmanları gibi. Gazeteci olmayan biri bir devlet insanının danışmanı olursa kısa sürede kaos oluşur. Keza ekonomi bilmeyen biri yatırım danışmanı olursa şirket kısa sürede batar.

 

 Emin Adımlarla İlerleyin

 

 Büyük firmaların, önemli insanların istisnasız birden fazla danışmanı bulunmaktadır. Alacakları her karar öncesinde günlerce belki haftalarca düşünürler. Zira hayatta önemli adımlar atılması gerektiğinde akla gelen ilk kararla hareket edilmez. Profesyonel düşünmek ve ileriye dönük davranmak gerekmektedir. Bu da insanın tek başına yapabileceği bir şey değildir. Konunun ehli biri ya da birilerinin danışmanlığına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden en büyük şirketler gelirlerinin büyük bir kısmını AR-GE çalışmalarına ve danışmanlarına ayırmaktadırlar.

 

 Şüpheler Ortadan Kalksın

 

 Eskişehir Dedektiflik firması bu tür durumlar için hizmet veren bir kuruluştur. Büyük firmalara, önemli şahıslara istihbarat sağlayan Eskişehir Dedektiflik, sizin karar verme aşamasında olduğunuz, kaygı duyduğunuz herhangi bir konu ile ilgili size ayrıntılı rapor sunmaktadır. Araştırma, geliştirme ve bilgi edinme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren dedektiflik firması, sizi arzuladığınız hedefe ulaştırmak için çalışır. Örneğin bir bölgeye iş yeri açmak üzeresiniz. Firma sizin için o bölgede 1 haftalık ya da daha uzun süreli bir araştırma yaparak bilgi toplar. Kafanızdaki soruları giderir.

 

 Nereye Yatırım Yapmalıyım??

 

 Böylelikle yatırım yapacağınız yerin size ne kadar kar sağlayacağını, olası zararlarını, 10 yıl sonraki hedeflerinize olan yakınlığını ayrıntılı bir şekilde öğrenmiş olursunuz. Eskişehir Dedektiflik hem hukuk desteği, hem dedektiflik (istihbarat) desteği sağlamaktadır. Eskişehir Dedektilik firmasının yaptığı bu hizmetler tamamen yasal dayanaklıdır ve hiçbir hak ihlali içermemektedir. Hukuk çerçevesinde hazırlanan raporlar sizi hiçbir şekilde riske atmaz. Firmada 100'ü aşkın danışman çalışmaktadır. Danışmanlık istediğiniz konunun uzman kişileri tarafından bilgilendirilirsiniz. 

Danışmanlık Kolları

                    

 Eskişehir Dedetiflik firmasının uzman kadrosuyla danışmanlık verdiği başlıca konular ve alanlar şöyle sıralanmıştır:

 - Hukuksal konularda danışmanlık: Şirket bünyesinde alınacak kararların Türk Anayasası'na uygun olup olmadığını denetler ve 1 günde rapor sunulur.

 - Üretim danışmanlığı: Şirketinizin yatırım yaparak yeni bir ürünün üretime başlayıp başlamaması konusunda ayrıntılı rapor hazırlanıp sunulur.

 - İnsan Kaynakları danışmanlığı: Çalışan sayınızın şirkete yüklediği yük hesaplanır ve hangi departmanda kaç kişinin çalışması gerektiği kararlaştırılır.

 - Pazarlama danışmanlığı: Ürettiğiniz ürünün reklam çalışmalarının tasarruflu bir şekilde hayata geçmesini sağlar.

 - Ar-Ge danışmanlığı: Araştırma ve geliştirme danışmanlığı bir yere iş yeri açmadan önce bölgenin nabzını tutarak ne kadar kar edeceğinizi hesaplamak içindir.

Pill Digital