Eskişehir Yasal Dedektiflik

0 543 810 19 81 0 222 230 19 81

Şüphe, her insanın içinde olan ve aslında hayat kurtaran bir histir. Önemli kararlar almadan önce şüphe duyarız. Durumun artılarını ve eksilerini masaya yatırırız. Eğer bunları yapmazsak yanlış kararlar vererek hatalı yollara sapabiliriz. Bu evlilik konusunda da, iş konusunda da, eğitim hayatında da aynıdır. Eğer bu önemli konularda yerinde bir araştırma yapabilseydiniz ya da sağlam bir danışmanınız olsaydı kararlarınız bambaşka olurdu değil mi?

 

 Tamamen Yasal

 

 Eskişehir ve çevresinde hizmet veren yasal dedektiflik firmamızla kafanızdaki bütün sorulara cevap buluyoruz. Hizmet yelpazemiz içinde; eş takibi, mal varlığı takibi, evlilik öncesi araştırma, gizli müşteri, velayet davaları, boşanma davaları, adres takibi ve dahası bulunmaktadır. Profesyonellerden oluşan dedektif, danışmanlık ve hukukçu ordumuzla hizmetinizdeyiz. Tamamen gizlilik prensibiyle hizmet veren firmamız güven içinde size aradığınız cevapları bulmaktadır.

 

 Ayrıntılı Rapor

 

 Örneğin bize başvurup eşinizden şüphelendiğinizi ve onu takip etmemizi istediğinizi söylediğinizde bu yalnızca bizim ile sizin arasında bir sır olarak kalır. Yasal sözleşmelerle tasdik edilen bu durum sonrasında eşiniz ile ilgili gerekli pilot bilgiler sizden alınır ve takip süreci başlar. Bu takip süreci içinde eşiniz ile ilgili saatlik bilgi toplanır ve görüntüleriyle birlikte size günlük olarak sunum yapılmaktadır.

 

 Güven Sorunları

 

 Ya da biriyle evlenmek üzeresiniz ancak o kişiyi tam olarak tanıdığınızı düşünmüyorsunuz. Sizinle art niyetli bir çabayla mı, yoksa aşkı için mi evlendiğinize dair şüpheleriniz var. Veya başka biriyle görüşüp görüşmediğini, daha önce kimlerle ilişki içinde olduğunu bilmek istiyorsunuz. Firmamız bunu sizin için en kısa sürede sizi olaya asla dahil etmeden çözecektir. Size kişi ile ilgili detaylı döküman sunacaktır.

Dolandırılıyor Muyum?

 

 Tüm bunların yanı sıra iş insanları için önemli ve özel konularda da firmamız profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Son günlerde sıklıkla yaşanan veri kaybı durumlarında veri kurtarma ekibimiz sorunu kısa bir zaman zarfında kayıpsız çözebilmektedir. Buna benzer olarak dolandırıldığınızdan şüphelendiğiniz durumlarda da iş ilişkisi kurduğunuz insanların detaylı araştırması bir hafta gibi kısa bir sürede önünüze sunulabilmektedir.

 

 Gizli Müşteri Hizmeti

 

 Büyük firmalar için bir diğer hizmetimiz ise gizli müşteri çalışmasıdır. Firmamızda yer alan personeller hayalet müşteri ya da gizli müşteri tanımına uygun olarak istediğiniz firmadan bir müşteri gibi hizmet talep edip firmanın açıklarını ya da kalite düzeyini ortaya çıkarmaktadır. Örneğin bir otele müşteri gibi gidip oteli puanlamaktadır. Ya da bir restorana giderek müşteriye nasıl davranıldığını ayrıntılı olarak raporlamaktadır.

 

 Gizli müşterinin faydaları

 

 Gizli müşteriler kimi zaman olumlu bir profil sergilerken kimi zaman da söz konusu firmanın aksi bir müşteriye olan tutumunu gözlemleyebilmek için olumsuz bir tavır sergilerler. Bu da çalışanların kriz anlarında nasıl tepki verdiğini ortaya çıkarmaktadır. Araştırmalar gizli müşteri anketlerini yapan firmaların müşteri memnuniyette yüksek puan aldıklarını ortaya koymaktadır.

Pill Digital